Roca Galerileri

Roca markasının önde gelen yapılarını keşfedin

Roca galerileri yalnızca fiziksel lokasyonlar değildir, ileriye dönük ve avangard bir Roca vizyonu taşıyan bütün bir konsepttir. İnovasyon, dizayn ve sürdürülebilirlik ilkesiyle  inşa edilen Roca galerileri banyo konsepti ile ilgilenen profesyonellerle bir bütün olarak toplumla devam eden bir iletişim içinde olduğunu gösterirler.

Roca galerileri, dünyanın her yerinden iç mimarlar, mimar ve tasarımcılarla birlikte açık dialog için buluşma yeri ve alanı olarak hizmet veriyor. Londra, Şanghay, Barselona, Madrid, Lizbon ve Pekin'deki galeriler değişim için disiplinler arası bir platform sağlar ve böylece bu alanda yeni trendler hakkında bilgi paylaşımı için dünya çapında bir ağ oluştururlar.

Londra'da Zaha Hadid mimarları, Şanghay'da  Francesc Rifé Studio, Barseolna'da Borja, Lucía and Carlos Ferrater’s OAB mimarlık stüdyoları, Madrid'de Estudio Lamela, Lizbonda Ferruz Decoradorsve, Pekin'de Ma Yansong marka değerini doğru bir şekilde temsil eden ve bütünleştiren bir görüntü kazandıran vizyonlarını Roca Galerilerinde hayata geçirmişlerdir.

Böylece, Roca Galerileri sosyo kültürel aktiviteler sunmasının yanısıra geniş yelpazedeki Roca ürünlerini sergilemek için esnek, fonksiyonel yerler olarak tasarlanmıştır.

 

Roca Barcelona Gallery

Gallery experience

Roca Lisboa Gallery

Roca London Gallery

Roca London Gallery

Roca Madrid Gallery

Roca Beijing Gallery

Şirketimiz