Çevre dostu teknoloji

Çevrenin korunması için taahhüttümüz, su ve enerji tasarrufu için çözümler geliştirmemize sebep olmuştur.

 

Cold Start

Soğuk su ile çalışmaya başlayan yenilikçi armatür sistemi. Armatürün kumanda kolunun sağa döndürülmesi bloke edilmiştir, böylece armatür önden açıldığında su soğuk akar. Eğer kumanda kolu sola döndürülürse, su yavaş yavaş ısınır. Bu şekilde yalnızca su tasarrufu yapılmaz aynı zamanda enerji tasarrufu da elde edilir. Çünkü gerekli olmadıkça ısıtıcı açalışmaz. Bu teknoloji kumanda kolu yerine salmastralı çözümlerde de aynı fonksiyonu gerçekleştirmeyi, yenilikçi kademeli bir kartuş sayesinde mümkün kılar.

 

 

Products featuring this technology: L20, Singles, L90

 

 

Sifonsuz Klozet

Su ya da elektrik kullanımı gerektirmeyen yeni pisuvar konsepti. Bu sistem, su veya enerji israfından kaçınarak limon kokusunu hava dağılım yoluyla yayar ve hoşolmayan kokuları önlemek için bir kartuş kullanır. Kartuşun her 6000 kullanımdan sonra değiştirilmesi mümkündür.

Products featuring this technology: Hall Flushfree Urinal

 

 

W+W

Bu şaşırtcı tasarım banyo ekipmanları için yeni bir kategori oluşturur. Lavabo ve tuvalet tekbir yerde entegre olmuştur. 2 fonksiyonlu bu ünite filtreleme işleminden sonra su tankına suyu göndererek lavabo suyunun tekrar kullanılması mümkün kılar. Suyun 2 defa kullanımı sağlayan bu sistem birçok tasarım ve sürdürülebilirlik ödülüne sahiptir.

 

 

Products featuring this technology: W+W

 

>> If you want to know more about Roca’s Eco-friendly technologies visit Roca Loves the Planet.

Şirketimiz