Koleksiyonlar

Banyonuz için kapsamlı çözümler

Roca'da, tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun banyo alanını tasarlamanıza yardımcı olacak kapsamlı koleksiyonlar sunuyoruz.

Banyo koleksiyonları

Çok yönlü kullanıma, geniş ürün yelpazesine ve geometrik çizgilere sahip Ona koleksiyonu, zamansız bir tasarım sunuyor. Akdeniz'den ilham alan koleksiyon, farklı tasarım ihtiyaçlarına ve tüm banyo alanlarına uyarlanabilen geniş ürün yelpazesinin yanı sıra Roca’nın son yeniliklerini de barındırıyor.


108 ürün

Yaratıcılık ve tasarım arayışında bir adım daha ileri gitmek isteyenler için farklı seslerin etkileşimi, Roca'nın bu en özel tasarımı Beyond.


57 ürün

Üç farklı şekil, çoklu kombinasyonlar, geniş olanaklar... Mükemmel bir şekilde bir araya getirilebilen 3 farklı tasarım çizgisine sahip Round (yuvarlak), Soft (yumuşak açılı) ve Square (kare) vitrifiye ve mobilya koleksiyonu, her tarz banyo mekanlarına hayat veriyor.


60 ürün

1940’lardan günümüze taşınmış ikonik bir tasarım Carmen, yaratıcı bir yaklaşımla vintage bir koleksiyonun vitrifiye ve mobilyada tekrar yorumlanmış hali.


49 ürün

Her ihtiyacı karşılayan, binlerce çözüm sunan tek bir konsept. Küresel ve çok yönlü geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.


48 ürün

Antonio Bullo tarafından tasarlanan bu koleksiyon hem kompakt hem de işlevsel bir tarz sunuyor. Geniş ürün yelpazesi, her banyo mekanının en etkin şekilde kullanılmasını sağlıyor. Modern ve şık çizgileri bu takımı en akıllı seçenek haline getiriyor.


132 ürün

Tasarımdan ödün vermeden, karmaşık ve imkaansız gibi görünen mekanlara mükemmel uyum sağlayan ve günümüz iç mekanlarının yarattığı zorluklarla yüzleşebilen, ideal bir tasarım seçeneği.


34 ürün

Mobilya ve lavabo koleksiyonları

Lander mobilya koleksiyonu, zemine monte tasarımı sayesinde daha büyük çekmeler ve depolama alanı vadediyor. Asimetrik lavaboya sahip modeller, en sık kullanılan banyo malzemelerini yerleştirmek için pratik bir raf sunuyor. Neme dayanıklı ahşap malzeme ile üretilen tabanı su girişini engelleyerek rutubet görünümünü engelliyor.


11 ürün

Yaratıcılık ve teknoloji, Stratum serisinde buluşuyor. Teknolojik bağlananabilirlik, bluetooth® hoparlör, yedek soket ve iç aydınlatma, Roca'nın banyo mobilyası tasarımında en önem verdiği unsur olarak karşımıza çıkıyor. Gündelik hayattaki rutinimizi daha keyifli hale getirmek için emsalsiz özellikler sunan yenilikçi bir seri.


2 ürün

Yenilikçi ve çok yönlü bir koleksiyon. Lavabo tasarımı, düz çizgileri ve çeşitli ebatları sayesinde farklı banyo mekanları için ideal çözümler sunuyor.


60 ürün

Anima mobilya koleksiyonu büyük depolama kapasitesiyle öne çıkıyor. Tüm içeriğe kolay erişim sağlayan çekmece kombinasyonu aynı zamanda her şeyin düzenli tutulmasına yardımcı oluyor. Seri, ana ünitesi ile mükemmel uyum sağlayan yardımcı üniteler ile tamamlanıyor.


4 ürün

Roca'nın tezgah üstü lavabolar için mobilya koleksiyonu, Heima. İç çekmeceler küçük nesneleri, modüler çekmeceler ise daha büyük nesneler için ideal depolama alanı sunuyor. Heima, sahip olduğu tüm özellikleri ile pratik ve eksiksiz bir koleksiyon vadediyor.


1 ürün

Küçük alanlar için çok yönlü mobilya çözümü.


5 ürün

Antonio Bullo tarafından tasarlanan bu koleksiyon hem kompakt hem de işlevsel bir tarz sunuyor. Geniş ürün yelpazesi, her banyo mekanının en etkin şekilde kullanılmasını sağlıyor. Modern ve şık çizgileri bu takımı en akıllı seçenek haline getiriyor.


132 ürün

Ağırbaşlı ama güncel tasarımıyla, her banyo mekanına uyarlanabilen çok çeşitli çözümler içeren bir koleksiyon.


50 ürün


3 ürün

Klasik çizgiler ve zarif formlar, geleneksel banyo mobilyası koleksiyonunda modern konforla birleşiyor. Romea, sıcak ve zarif bir banyo alanı için romantik bir tasarım tarzı sunuyor. Koleksiyon, uyumlu lavabo ünitesi ve ayna seçenekleri ile tamamlanabiliyor.


9 ürün

Armatür koleksiyonları

Yumuşak hatları, sıra dışı zarafeti ve kişiliği ile ince yan kumanda kolu ile fark yaratan bataryalar, açık bir kentsel karaktere sahip banyolar içindir.


22 ürün

Teknolojinin öncülük ettiği bir dünyada kusursuzluğun formu L90; açıların, doğruların ve düzlemlerin mükemmel birleşimi tasarım seven kentli banyolara tarz getiriyor…


23 ürün

Silindirik ve geometrik şekillerin mükemmel kombinasyonundan doğmuş minimalist tasarımı ile bu koleksiyona karakter ve çok yönlülük katıyor.


21 ürün

Zerafeti ve çok yönlülüğü ile öne çıkan bu armatür koleksiyonu, dakikada 5 litreye kadar akış sınırlayıcılarının yanı sıra daha fazla su ve enerji tasarrufu sağlayan Cold Start teknolojisini içerir. Ayrıca, duş bataryası, daha fazla konfor elde etme amacıyla, duş için gerekli malzemeleri elinizin altında tutmanızı sağlayan klipsli bir rafla donatılabilmektedir.


20 ürün

Sade ve son derece modern tasarımıyla zaman ayarlı batarya serisi. Bu koleksiyon, kamusal alanlar için en uygun çözümü sunuyor, her tür lavabo ve mutfak eviyesine uygun bu seriyi çocuklar bile rahatlıkla kullanabiliyor.


23 ürün


21 ürün

Banyo Çözümleri


1 ürün

Banyonuza daha fazla kişilik kazandırmak için Maui yuvarlak veya kare küvet modellerinden birini seçin. Stonex® malzeme ile üretilen küvetlerin sahip olduğu son derece doğal ve sıcak bir his veren dokusu sizi cezbedecek.


2 ürün


1 ürün

Her mekana mükemmel uyum sağlayan ve her yaşam tarzına uygun, temel ve uyarlanabilir bir tasarım… Sadeliği ve işlevselliği tercih edenler için…


9 ürün

Her bir çizgisi ve şekli, maksimum konfor sunmak için düşünülmüş, organik tasarımdan ilham alan bir koleksiyon. En şık ve zeki haliyle, işlevsellik ve sezgiyi, bedensel ve ruhsal dinginliğin hizmetine sunuyor.


23 ürün

Minimalizm banyolara giriyor. Sade, dengeli ve temiz hatlar, çok yönlülük ve ağırbaşlılıkla birleşerek tek bir karaktere bürünüyor. Sonuç; son derece zarif ve uyarlanabilir bir seçenek…


52 ürün

Heidelberg'deki Schmidt & Lackner Design ofislerinden Alman tasarımcılar, Sysmex, Olymp ve Leifheit gibi şirketler için çalışmış ve projeleri Frankfurt'ta Design Plus, New York'ta ID Annual Design ve Barselona'da Delta ADI-FAD gibi yarışmalarda ödüller almıştır. Vizyonları, her projede gerekli olanı aramaktır. Ana hedefleri, ürünü optimize ederek üreticisine, pazarına ve tüketicisine fayda sağlamaktır.


5 ürün

DUŞ TEKNESİ ÇÖZÜMLERİ

Senceramic® ile üretilen duş tekneleri, ekstra ince tasarımın tüm avantajlarını yaşamanıza izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda sizi sıcak, farklı doğal dokuların keyfini çıkarmaya davet ediyor. Senceramic® malzemesi, yüksek kaliteli benzersiz bir karışımından yapılıyor ve üretim sürecinde dokulu bir yüzey oluşturuyor. Güzel görünümün yanı sıra, Senceramic® dokusu ile güçlü bir kayma önleyici özellik de vadediyor.


10 ürün

Güçlü ve dayanıklı bir malzeme olan STONEX® 'den yapılmış, çok çeşitli ebatlarda sunulan duş tekneleri kaymayı önleyen dokulu kaplamaya sahipler.


44 ürün

Özel sipariş ile üretilen bu duş tekneleri, doğal taş dokusu ve tasarımıyla ön plana çıkıyor. Büyük yan drenajı, paslanmaz çelik bir ızgara ile veya duş teknesiyle aynı şekilde STONEX® ile üretilen kapak seçenekleriyle sunuluyor.


31 ürün

IN-DRAIN

TopSales

Entegre duşlar için yenilikçi bir çözüm. Erişilebilirliği ve işlevselliği güçlendiren yeni bir konsept. In-Drain, formunun zarif özünü koruyarak çok yönlü öneriler sunuyor ve her tarzda banyoya uyum sağlıyor.


23 ürün

Duş Çözümleri

Tek kumandalı (Deck-M) ve termostatik (Deck-T) seçenekleriyle, duş alırken ihtiyaç duyacağınız malzemeleri koymak için pratik raflı duş kolonu koleksiyonu.


5 ürün

Duvar veya tavan montajı için birinci sınıf ekstra ince metalik duş başlıkları. Easyclean sistemi ile kireç birikimini önler.


20 ürün

Duş ve banyo bataryasında akıllı el yakmayan uygulama... Güncel özellikler, sade çizgiler ve yüksek kaliteli termostatik bataryalar koleksiyonu.


5 ürün

Günün saatine bağlı olarak, rahatlatıcı veya canlandırıcı bir duşun keyfini çıkarmak için en iyi seçenek. Bu hidromasaj kolonu, çekici ve saf çizgileriyle, hem sıcaklığı hem de su akışını kontrol etme fonksiyonlarına sahip.


3 ürün

Duvar veya tavan montajı için geniş duş başlığı yelpazesi. Easyclean sistemi ile kireç birikimini önler.


17 ürün

İleri teknoloji malzemelerden üretilmiş, termostatik batarya içeren yeni duş kolonları… Yuvarlak ve dikdörtgen versiyonları ile çok fonksiyonlu el duşu ve büyük duş başlığı seçenekleri sunuyor.


6 ürün

Aksesuar Koleksiyonları

Minimalist tarzda bu aksesuar koleksiyonu, kentsel, şık ve modern banyo mekanları için ideal. Paslanmayı önleyici özellikleri ve dayanıklılığı sayesinde yüzeyler, uzun yıllar ilk günkü parlak görünümlerini muhafaza ediyor. Ürün ile birlikte gelen montaj seti ile aksesuarlar kolayca vidalarla duvara sabitlenebiliyor.


40 ürün

Metal ve camın kare şekiller ve dik açılar arasındaki mükemmel birleşimi… Banyo mekanlarına minimalist ve yaratıcı bir dokunuş katan, güncel tasarımlı aksesuar koleksiyonu.


10 ürün

İşlevsel ve zamansız bir tasarıma sahip geniş aksesuar koleksiyonu... Vidalı montajın yanı sıra, duvarı delmeden monte edilebilen, yüksek dirençli (5 kg. statik yüke kadar) yapışkan sabitleme sistemine de sahiptir. Ev banyoları, kamusal alanlar ve hareket kabiliyeti kısıtlı kişiler için mükemmel bir seçenek.


30 ürün


58 ürün

AYNA VE AYDINLATMA ÇÖZÜMLERI

Bu koleksiyon zarafet ve tasarımı pratiklikle birleştiren, her türlü mekana uyan, çok yönlü, genç ve kentli bir seçenek.


13 ürün


1 ürün

KAMUSAL ALANLARA YÖNELIK BANYO ÇÖZÜMLERI

Hastaneler, alışveriş merkezleri, oteller gibi kamusal alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan Public Koleksiyonu, direnç, güvenlik ve işlevselliği geniş bir yelpazede bir araya getiriyor. Yoğun kullanım için özel olarak tasarlanan koleksiyondaki tüm ürünler, son derece dayanıklı malzemelerle üretiliyor.


18 ürün

Hareket kabiliyeti sınırlı kişiler için ergonomik, çok yönlü ve sofistike banyo mekanı çözümleri sunar. Rahatlık, dinginlik ve kolaylık için kaliteli ve fonksiyonel tasarımlar.


87 ürün

Sade çizgilerin tanımladığı sofistike bir tasarım. Kusursuz bir şekilde tanımlanmış mekanlarda, sağlam parçalardan oluşan ağırbaşlı bir ürün.


4 ürün

Sade ve son derece modern tasarımıyla zaman ayarlı batarya serisi. Bu koleksiyon, kamusal alanlar için en uygun çözümü sunuyor, her tür lavabo ve mutfak eviyesine uygun bu seriyi çocuklar bile rahatlıkla kullanabiliyor.


23 ürün

Dayanıklılık, güç, verimlilik ve tasarruf, bu parçaların en güzel tanımlaması. En talepkar kullanıcılar için bile mükemmel, her tarza ve ortama uyarlanabilen sadelik, şıklık ve işlevsellik…


1 ürün

Kamusal alanlar için ideal Fluent koleksiyonunun kendiliğinden kapanan tüm versiyonlarında ECO seçeneği (2 L/DK) yer alıyor. Ayarlanabilir zaman ve akış özelliğine sahip Fluent koleksiyonu, darbelere karşı dayanıklı perlatörü ve kullanımını kolaylaştıran yüksekliği ile konforlu bir tasarım sunuyor.


8 ürün

Küçük alanlar için çok yönlü mobilya çözümü.


5 ürün

Her pisuvar tarzına uygun, farklı tasarıma sahip elektronik valfler koleksiyonu.


9 ürün

Kamusal alanların her köşesine ve duvarına uyum sağlayan benzersiz bir tasarıma sahip yenilikçi bir pisuvar koleksiyonu.


3 ürün