ONA KOLEKSİYONU. DOĞA KADAR YALIN.

Banyonuzdaki Akdeniz yaşam tarzı

Ona, Akdeniz doğasının farklı formlarından ilham alır. İşlevsellikten uzaklaşmadan doğanın sıcaklığını estetik bir bakış açısı ile yansıtır.

Özellikler

Tasarım

Çok yönlülük Ona Koleksiyonu’nun temelini oluşturuyor. Ona bataryaları, ince gövdesi ve sade tasarımı ile zarif ve dayanıklı lavabolar ile mükemmel uyum sağlıyor. Koleksiyonun minimal tasarımını tamamlayan gizli klozet montajı temizliği kolaylaştırıyor. Akdeniz’in eşsiz doğasını yansıtan renklere sahip banyo mobilyaları, aynı renklere sahip aksesuarlarla tamamlanabiliyor.

Konfor

Ona Koleksiyonu konforlu banyo alanları için bir dizi detay barındırıyor. Konforlu klozet yüksekliği, büyük basma butonu, yavaş kapanan klozet kapağı ve 3 farklı yüksekliğe sahip bataryalar banyodaki konfor ihtiyaçlarını karşılamak için ideal özellikleri sunuyor. Asimetrik lavabolar ve köşe küvetler geniş raf alanları sağlarken, fren mekanizmalı mobilyalar eşyalarınızı saklamak için yeterli alanı sunuyor.

Hijyen

Banyodaki hijyen anlayışını tamamen değiştiren detaylar: Kanalsız klozet, temassız teknoloji ve Supraglaze®. Ona Koleksiyonu’ndaki kanalsız tasarıma sahip klozetlerin kir birikmesini önleyen tasarımı ve Supraglaze® kaplama teknolojisi, maksimum hijyeni garanti ediyor. Temassız teknlojiye sahip rezervuarlar, bataryalar ve sabunluklar doğrudan teması engelliyor.

Sürdürülebilirlik

Roca olarak, çevreye gösterdiğimiz özenin ne yaptığımızı değil kim olduğumuzu gösterdiğine inanıyoruz. Bu bakış açısıyla su tasarrufu sağlamak için tasarımı ve teknolojiyi bir arada kullanıyoruz; 4.5/3L'lik azaltılmış rezervuar hacmi, Cold Start teknolojisi ve 5L/dk akış sınırlamasına sahip bataryalar… Su tasarrufunun yanı sıra, geliştirdiğimiz Fineceramic® teknolojisi ile karbon ayak izimizi azaltmak için nakliye ve üretim sürecinin etkisini en aza indiren daha hafif lavabolar üretiyoruz.

Koleksiyon kataloğunu indirin

Ona Koleksiyonu ile ilgili tüm detaylara kataloğu indirerek veya çevrimiçi görüntüleyerek ulaşın.

KATALOĞU İNDİRİN