GALERİLER VE SHOWROOMLAR

Sürdürülebilirlik, tasarım ve iletişim için özel bir alan

Roca Galerileri, Roca'nın sürdürülebilir mimari ve tasarımda mükemmellik ile iyi uygulamalara kendini adamasının kanıtıdır. Galeriler sergilere, söyleşilere, sunumlara ve kültürel etkinliklere ev sahipliği yapar, ayrıca Roca ürünlerini ilk elden görebileceğiniz hem profesyonellere hem de halka açık alanlardır.

DİĞER ÜLKELERDEKİ GALERİLERİMİZİ KEŞFEDİN

Roca Lizbon Galeri

Roca, Lizbon'un kalbindeki bu tarihi binayı teknolojinin tasarımla birleşerek şehre açıldığı eşsiz bir alana dönüştürüyor.

Pazartesi’den Cuma’ya 10:00-19:00 , Cumartesi 10:00-17:00 saatleri arasında açıktır. Pazar günleri kapalıdır.

Roca Londra Galeri

Zaha Hadid tarafından tasarlanan mekan, Roca'nın değişime ve yeniliğe adaptasyonunun bir sembolü olan suyun farklı fazlarından ve formlarından ilham alıyor.

Pazartesi’den Cumartesi’ye 10:00-20:30 saatleri arasında açıktır.

Roca Şangay Galeri

Roca ürünlerinin mimari, tasarım ve sürdürülebilirlik üzerine toplantı ve etkinliklerle mekanı paylaştığı esnek ve işlevsel bir alan.

Roca Pekin Galeri

Dünyaca ünlü ödüllü Mimar Ma Yansong tarafından tasarlanan binanın dışına, görsel ve işitsel bir katman oluşturulmuştur.

Roca São Paulo Gallery

Brezilyalı mimar Fernanda Marques, imzası niteliğindeki zarafet ve çağdaşlık dokunuşunu Brezilya’nın Sao Paulo şehrindeki Roca’nın yeni galerisine de taşıyor. Brezilya doğasının canlı ruhunu ustaca yansıtan mekan, modern estetiği doğayla derin bir bağla birleştirerek dinginlik ve ilham veren bir atmosfer yaratıyor.

Address: Av. Brasil, 2188, Jardim América, São Paulo.

rocasaopaulogallery.com