Roca'da çalıştığımız kaynakların değerini biliyoruz. Bu nedenle, günlük rutinlerimiz sırasında su ve enerji tasarrufu sağlayan sürdürülebilir teknolojiler ve ürünler geliştirmekteyiz. Aynı doğrultuda, dünyadaki su ve sanitasyon eksikliğinden kaynaklanan sorunların çözümüne katkıda bulunmak amacıyla We Are Water Vakfı gibi dayanışma girişimlerini desteklemekteyiz.

WE ARE WATER VAKFI

2010 yılında kurulan We Are Water Vakfı, gezegenin en muhtaç bölgelerinde su ve sanitasyona erişimi garanti eden projelere öncülük eden bir Roca girişimidir.

Sürdürülebi̇li̇r Teknoloji̇ler

Çevreye olan bağlılığımız bizi, kaynakların sorumlu kullanımını teşvik eden, daha fazla su ve enerji tasarrufu sağlayan teknolojiler, çözümler ve ürünler araştırmaya ve geliştirmeye itmektedir.

Sürdürülebi̇li̇r Üreti̇m Süreçleri̇

Eco-Roca veya Zero Waste gibi girişimler, çevreye özen göstermeye katkıda bulunan, daha verimli ve daha temiz üretim süreçlerine ulaşma konusundaki kararlılığımızı göstermektedir.

Kali̇te Ve Çevre Poli̇ti̇kasi

Roca'da sürdürülebilirlik konusundaki önlemleri tüm süreçlerimize entegre etmek temel değerlerimizden biridir. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Kalite ve Çevre Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Live Envip Projesi̇

Avrupa LIFE + projesi ile el ele, Roca'da daha az kaynak tüketen ve endüstriyel atıkları azaltan yeni üretim süreçlerinin geliştirilmesi üzerinde çalışmaktayız.

Eco Roca Projesi̇

Çevreye saygıyı üretim süreçlerimize entegre etme konusunda öncü projelerimizden biri olan Eco-Roca'yı keşfedin.

View