Roca olarak sahip olduğumuz kaynakların değerini biliyoruz. Bu nedenle, günlük rutinlerimiz sırasında su ve enerji tasarrufu sağlayan sürdürülebilir teknolojiler ve ürünler geliştiriyoruz. Dünyadaki su ve sanitasyon eksikliğinden kaynaklanan sorunların çözümüne katkıda bulunmak amacıyla We Are Water Vakfı gibi dayanışma girişimlerini destekliyoruz.

WE ARE WATER VAKFI

We Are Water Vakfı, Roca'nın 2010 yılında dünyadaki su ve sanitasyon eksikliğinden kaynaklanan sorunların çözümüne katkıda bulunmak amacıyla kurduğu girişimlerinden birisidir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR TEKNOLOJİLER

Gezegenimizin gelecek nesillere bırakacağımız mirasın en önemli parçası olduğunu savunan Roca suyu korumak ve sürdürülebilir yaşamı sağlamak için çalışıyor.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM SÜREÇLERİ

Eco-Roca veya Zero Waste gibi girişimler, çevreye özen göstermeye katkıda bulunan, daha verimli ve daha temiz üretim süreçlerine ulaşma konusundaki kararlılığımızı göstermektedir.

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKASI

Roca'da sürdürülebilirlik konusundaki önlemleri tüm süreçlerimize entegre etmek temel değerlerimizden biridir. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Kalite ve Çevre Politikamızı inceleyebilirsiniz.

AVRUPA BİRLİĞİ LIFE PROGRAMI

De la mano del proyecto europeo LIFE+, en Roca trabajamos en el desarrollo de nuevos procesos de producción que consuman menos recursos y reduzcan los residuos industriales.

ECO ROCA PROJESİ

Çevreye saygıyı üretim süreçlerimize entegre etme konusunda öncü projelerimizden biri olan Eco-Roca'yı keşfedin.